Każda sytuacja, każde najmniejsze zdarzenie w Twoim życiu wywołuje w Tobie emocje. Często nie do końca uświadamiasz sobie jaką emocje aktualnie przeżywasz. Tymczasem emocje pełnią wiele ważnych funkcji w Twoim życiu. Informują o tym, że dane wydarzenie jest istotne czy mobilizują do podjęcia działań. Wiele osób wytworzyło przez lata schemat tłumienia emocji, a w konsekwencji tłumienia siebie.

Na podstawie moich doświadczeń w pracy coachingowej powstał warsztat, którego głównym założeniem jest spojrzenie do wewnątrz siebie. Zapraszam Cię do spotkania z Tobą samą/Tobą samym, z Twoimi emocjami i uczuciami.

Zapraszam Cię na warsztat „Emocje – klucz do poznania siebie”

W tej edycji warsztatu mam dla Ciebie dodatkowy bonus – specjalnie na tę edycję, moja koleżanka Ela Sawicka przygotowała zestaw kilku pozycji jogi pozwalających lepiej poczuć emocje i połączyć odczucia z ciała z emocjami. Będą to ćwiczenia, które może wykonać każdy bez względu na stopień sprawności fizycznej. Wystarczy wygodny strój i otwartość na nowe doświadczenia, mata nie będzie potrzebna 🙂

Co będziemy robić:
-będziemy rozmawiać o emocjach,
-będziemy nazywać emocje,
-będziemy szukać emocji w ciele,
-będziemy przeżywać emocje,
-będziemy oddychać.

Co możesz zyskać?
-nauczysz się rozpoznawania przeżywanych emocji,
-zwiększy się Twoja samoświadomość,
-odzyskasz/pogłębisz połączenie między ciałem, a umysłem,
-poznasz narzędzie, które pozwoli Ci zyskać/zwiększyć oparcie w sobie,
– poznasz kilka podstawowych pozycji jogi, które pomogą Ci zbudować stabilną postawę ciała i otworzyć przestrzeń serca,
– dowiesz się jak silna jest zależność między ciałem i nastrojem,
– poznasz technikę relaksacji, którą będziesz mógł stosować samodzielnie,
-poznasz proste narzędzie pozwalające zredukować napięcie.

Kiedy: 22.06.2017 godz 18-20

Gdzie: Fundacja Metamorfozy, przy ul. Marszałkowskiej 81 lok. 20 (przy sklepie czeskim)

Wartość inwestycji – 75 złotych, miejsce rezerwuje pełna wpłata na konto : Camino, 97 1160 2202 0000 0003 1893 4864 tytułem „Emocje 2206”
Zgłoszenia: biuro@centrumrozwojucamino.pl lub 602 793 418 (Katarzyna Gajda)

Zajęcia prowadzą:

Katarzyna Gajda – trener rozwoju osobistego, life coach, psycholog in spe (studentka ostatniego roku psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS), od pięciu lat prowadzi własną praktykę coachingową, członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym. Współpracowała z różnymi instytucjami pracując z kobietami zmagającymi się ze współuzależnieniem oraz realizowała autorski program poprawy relacji w rodzinach patologicznych. Na co dzień pracuje z osobami, które są niezadowolone z tego jak wygląda ich dotychczasowe życie, z osobami, które czują się zestresowane, wypalone i pragną odzyskać równowagę psychofizyczną. Swoim klientom pomaga odnaleźć siebie, na nowo poukładać to co w życiu ważne oraz przywrócić harmonię i wewnętrzny spokój

Elżbieta Sawicka – Większość życia zawodowego zajmowała się sprzedażą. Od pewnego czasu na drodze zmiany ścieżki zawodowej. Fascynuje ją praca z ludźmi, słuchanie, inspirowanie, obserwowanie procesów rozwoju i zmiany. Z tego wyniknęły studia Life Coachingu. Od kilku lat praktykuje jogę, którą odkrywa wciąż na nowo. W czerwcu kończy studia podyplomowe na AWF, na kierunku Joga i relaksacja. Postrzega człowieka holistycznie, dlatego praca z umysłem i ciałem są dla niej nierozłączne.

EMOCJE – klucz do poznania siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *