Spacer Historyczny „Oś Saska i Park Miniatur”

Fundacja Metamorfozy serdecznie zaprasza na spacer historyczny „Oś Saska i Park Miniatur”. Ruszymy spod pomnika Mikołaja Kopernika. Dojdziemy do placu Małachowskiego. Następnie dojdziemy do Osi Saskiej i wzdłuż niej będziemy kontynuowali spacer. Wyposażony w stare fotografie przewodnik zapewni uczestnikom spaceru „podróż w czasie”. Pod drodze Pałac Karasia, Pałac Kronenberga, Pałac Saski, Żelazna Brama, Gościnny Dwór i inne obiekty. Trasa zewnętrzna – bezpłatna.

Po zakończeniu trasy zewnętrznej, dla chętnych, wycieczka do Parku Miniatur Województwa Mazowieckiego (ul. Senatorska 38, Warszawa).  Bilet wstępu w cenie 12 zł/osoba. Precyzyjnie wykonane miniatury starej Warszawy pozwolą utrwalić nam wiedzę o obiektach Osi Saskiej. Robią wrażenie! Maksymalna wielkość grupy do PMWM: 25 osób.

Spotykamy się na Krakowskim Przedmieściu przy pomniku Mikołaja Kopernika. Rozpoczynamy spacer o godz. 14.30 w sobotę 22.04.2017 r. Orientacyjny czas spaceru zewnętrznego 1,5 godziny. Spacer do PMWM i zwiedzanie to 1 godzina 20 minut.

Spacer prowadzi przewodnik po Warszawie Włodzimierz Surowiecki.

Spacer historyczny „Oś Saska i Park Miniatur”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *