Zapraszamy 24  kwietnia o godzinie 18:00 do Fundacji Metamorfozy na wieczór autorski GRZEGORZA PAWŁOWSKIEGO, autora książki ODDECH.

Książka „ODDECH” jest o podróży poprzez życie, w której głównym paliwem jest twój oddech. Jest on głównym pokarmem dla ciała, uczuć, umysłu i dla ducha. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, a większość ludzi przez większość życia używa tylko 1/3 objętości swoich płuc żyjąc „średnim” życiem.
DLACZEGO? JAK TO ZMIENIĆ?
Odpowiedzi znajdziesz w tej pasjonującej książce jak i na towarzyszących jej wieczorach autorskich i warsztatach.
Książka „Oddech” jest o wewnętrznej przemianie, z której niemalże każdy w prosty może skorzystać uwalniając swój oddech.
Pomimo, że „Oddech” jest książką osobistą autor odsłania mnóstwo tajników wewnętrznej transformacji dostępnej dla każdego. Znajdziesz w niej obfite kompendium wiedzy z rozwoju osobistego, mnóstwo narzędzi i technik do pracy własnej. Zawiera dużo opisów przypadków zmian jakich doświadczali uczestnicy sesji oddechowych, pokazując co może zrobić dla Ciebie Twój oddech. Obowiązkowa pozycja dla każdego kto poważnie myśli o rozwoju osobistym.

Grzegorz Pawłowski – mgr fizyki, certyfikowany coach ICC, coach oddechem, trener rozwoju osobistego, autor dwóch książek o coachingu i transformacyjnej pracy z oddechem, praktyk NLP, wykładowca w Wyższej Szkole bankowej i w Collegium Civitas. W swojej pracy łączy rozwój osobisty z nauką i biznesem. Twórca autorskich programów rozwoju osobistego opartych na naturalnym oddechu jako głównym życiowym paliwie i użytecznym narzędziu coachingowym. Założyciel Szkoły CUUD Coachingu Oddechem.

Wieczór autorski Grzegorza Pawłowskiego – promocja książki „Oddech”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *