„Najważniejsza decyzja” to zbiór opowiadań, do których natchnieniem były autentyczne historie. Sześć różnych kobiet, sześć wyzwań rozwojowych i jeden wspólny mianownik –„anioł”, który pojawia się w ich życiu pod postacią drugiego człowieka lub dziecka, poruszającego dzieła sztuki, czy książki, w której odnajdują jedno, najważniejsze dla nich zdanie. Bez względu na to, kim lub czym się okaże, jest dla każdej z bohaterek impulsem do zmiany i powodem podjęcia najważniejszej decyzji w życiu. 
Magdalena opowiedziałą o inspiracjach do książki, zabierze nas w podróż do siebie, do udanego związku i do SZCZĘŚCIA.

Magdalena Knitter
Dyplomowany life Coach, trener rozwojowy i pedagog. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Założycielka Fundacji „Przestrzeń Rozwoju Kobiet”, której misją jest wszechstronny rozwój i edukacja kobiet. Jest także pomysłodawczynią i koordynatorem projektu przestrzeni kobiecej Klub Kobiet Kreatywnych. 
Specjalizuje się w budowaniu relacji interpersonalnych oraz we wzmacnianiu poczucia własnej wartości. Prowadzi coachingi indywidualne, warsztaty umiejętności interpersonalnych, grupy rozwojowe oraz wyjazdy z rozwojem dla kobiet do Toskanii.
Prywatnie szczęśliwa mężatka z dwudziestokilkuletnim stażem, mama dorosłej córki
i kobieta w ustawicznej wewnętrznej podróży.
Kontakt do autorki: kontakt@magdalenaknitter.pl lub www.magdalenaknitter.pl

Wieczór autorski Magdaleny Knitter – promocja książki „Najważniejsza decyzja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *